ژورنال آنلاین پارس ژورنال

ژورنال معاملاتی شما در بزرگ‌ترین بازارهای مالی جهانی ...
معامله‌گران باتجربه همواره اطلاعات معاملات خود در بازارهای مالی را ذخیره می‌کنند تا بتوانند بعد از گذشت مدتی، نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کنند. با پلتفرم پارس ژورنال می‌توانید ریسک‌های معاملات بعدی خود را کاهش دهید، استراتژی‌های معاملاتی بهتر را انتخاب کنید و سود خود را از بازارهای مالی ارز دیجیتال، فارکس و بورس افزایش دهید.
امکانات - پارس ژورنال


مهم ترین امکانات پارس ژورنال
مشاهده معاملات هر پورتفوی مشاهده معاملات هر پورتفوی
 ایجاد و مدیریت پرتفوی نامحدود ایجاد و مدیریت پرتفوی نامحدود
درج 3 عکس و توضیحات معامله درج 3 عکس و توضیحات معامله
ساخت استراتژی معاملاتی ساخت استراتژی معاملاتی
آنالیز پیشرفته هر پورتفوی آنالیز پیشرفته هر پورتفوی
ایجاد قوانین مدیریت سرمایه ایجاد قوانین مدیریت سرمایه
آنالیز براساس نماد معاملاتی آنالیز براساس نماد معاملاتی
آنالیز براساس استراتژی ها آنالیز براساس استراتژی ها
منتورینگ با مربی خود منتورینگ با مربی خود
درج  قوانین منتورینگ مربی درج قوانین منتورینگ مربی
کد معرف اختصاصی مربیان کد معرف اختصاصی مربیان
زمانبندی نکات یادآوری زمانبندی نکات یادآوری
ثبت یادداشت های مورد نیاز ثبت یادداشت های مورد نیاز
بایگانی پورتفوی ها و معاملات بایگانی پورتفوی ها و معاملات
کسب درآمد از طریق معرفی کسب درآمد از طریق معرفی
به مطالعات آماری در پارس ژورنال تکیه کنید
تحلیل معاملات فردی، بدون گردآوری داده‌ها و ایجاد نمایی بصری از معاملاتی که تا امروز انجام داده‌اید ممکن نیست. پارس ژورنال پلتفرمی مهندسی‌شده و تحت وب است که امکان ثبت آسان اطلاعات معاملات را فراهم می‌کند. با پلتفرم ما به سادگی می‌آموزید که چه زمانی در مدیریت ریسک، ضعیف عمل کرده‌اید و چه زمانی معاملات شما تحت تاثیر هیجانات بازار بوده است یا کدام عادت‌های معاملاتی شما باعث سودآوری بیشتر می‌شوند .و کدام استراتژی‌ها برای شما سودآوری بیشتری دارند

» پارس ژورنال؛ دفترچه یادداشت هوشمند معاملاتی شما

پارس ژورنال ابزارهای متعددی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و امکانات بسیاری دارد. فقط کافی است تصمیم بگیرید و مطابق با عادت موفق‌ترین معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بازارهای مالی، گردآوری داده‌های معاملاتی خود را به یک عادت تبدیل کنید. سپس با استفاده از امکانات و مزایای پارس ژورنال، شخصیت معاملاتی خود را بهتر می‌شناسید و می‌توانید برای ارتقای مهارت‌های معاملاتی خود اقدام کنید.

» مدیریت ریسک؛ یکی از مهم‌ترین مزایای ژورنال معاملاتی

ریسک یک جنبه ذاتی از هر معامله است؛ با این حال تنها با مدیریت ریسک است که می‌توانید اشتباهات خود را کاهش دهید و ژورنال‌های معاملاتی ابزارهای بی‌نظیر برای کاهش ریسک هستند. داشتن یک ژورنال معاملاتی و ثبت روزانه داده‌ها به این معنا است که احتمال ورود به معاملات بدون برنامه‌ریزی قبلی کاهش می‌یابد. این وفاداری به استراتژی یکی از روش‌های موثر در کاهش ریسک معاملات است.

» موفقیت‌های معاملاتی شما در پارس ژورنال ثبت می‌شوند

معامله‌گران حرفه‌ای پیش از هر اقدام معاملاتی، ژورنال معاملاتی خود را مرور می‌کنند. پارس ژورنال دارای بیشترین امکانات و ارزان‌ترین اشتراک‌ نسبت به نمونه‌های مشابه است و با پرداخت ریالی نیز می‌توانید به تمامی امکانات پلتفرم دسترسی داشته باشید. اگر مربی معامله‌گری هستید می‌توانید به جامعه منتورهای ما بپیوندید .

» کسب درآمد با معرفی پارس ژورنال

ما در پارس ژورنال این امکان را فراهم کرده‌ایم که با معرفی پلتفرم ما به دیگران پورسانت‌های عالی برخوردار شوید. بنابراین درصدی از حق عضویت معامله‌گران به شخصی که آن‌ها را معرفی کرده باشد، پرداخت می‌شود. همچنین مربیان تایید شده پارس ژورنال که خدمات منتورینگ را ارئه می‌دهند درصد بیشتری نسبت به دیگران به‌عنوان حق مشاوره دریافت می‌کنند.

اگر معامله‌گر هستید می‌توانید موفقیت و سودآوری بیشتر را با استفاده از پارس ژورنال و کمک مربی خود تضمین کنید... شروع کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده پردازان رویای ایرانیان می باشد .
© 2024 All rights reserved