پـارس ژورنال

هوشمندانه معامله کنید...
برترین پلتفرم ایرانی ژورنال معاملاتی که با اسـتفاده از آن می‌توانید ریسک‌های معاملات بعدی خود را کاهش دهید.
عضویت در سایت »
پارس ژورنال - ژورنال و آنالیز آنلاین معاملات در بازار های بورس ، فارکس و کریپتو


ژورنال کردن معاملات

ژورنال معاملاتی

ژورنال معاملاتی ابزاری برای ثبت اطلاعات معاملات شما در بازارهای مالی است. این اطلاعات شامل مواردی مانند نوع بازار، نوع دارایی، روش معاملاتی، زمان ورود به معامله، زمان خروج از معامله و نتایج معاملات می‌شود. بنابراین این ژورنال‌ها را می‌توان خلاصه‌ای از تجارب معاملاتی شما دانست. از سوی دیگر این ژورنال‌ها می‌توانند دلایل انتخاب استراتژی‌های معاملاتی و یا عدم استفاده از آن‌ها را به شما نشان دهند. ژورنال معاملاتی همچنین ابزاری برای نظم‌دهی و برنامه‌ریزی بهتر برای معاملات است و می‌تواند خلاصه‌ای از تجارب شما از هر استراتژی معاملاتی را ثبت کند. ایجاد یا استفاده از این ابزارها هزینه زیادی ندارد، درحالی‌که مزایای زیادی برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دارند. تجربه معامله‌گران حرفه‌ای نیز نشان می‌دهد این ژورنال عاملی موثر در کاهش اشتباهات در روند معاملات هستند.

مزایای استفاده از ژورنال‌های معاملاتی


ژورنال معاملاتی ابزاری قابل تنظیم است و می‌تواند دقیقا به همان اندازه که شما می‌خواهید دقیق باشد. برای مثال پارس ژورنال امکانات و ابزارهای فراوانی دارد و شما هر اندازه که داده‌های بیشتری را در آن صبت کنید، خروجی دقیق‌تری خواهید داشت.


ژورنال های معاملاتی ابزارهای شگفت‌انگیزی برای پیگیری پیشرفت شما در بازارهای مالی و همچنین در استفاده از استراتژی‌های معاملاتی جدید هستند. بنابراین با بررسی اطلاعات و گزارشات آن‌ها می‌توانید بررسی کنید که کدام اقدامات و عادت‌های معاملاتی و کدام تکنیک‌ها و استراتژی‌ها برای شما سودآوری بیشتری داشته‌اند.


و مزایایی همچون :


·        امکان بررسی استراتژی‌های معاملاتی مختلف


·        گردآوری داده‌ها برای شناخت نقاط قوت شما در هر بازار


·        تعیین اهداف بعدی با استفاده از ژورنال معاملاتی


·        نظارت بر رشد ارزش دارایی‌ها در بلند مدت


را نیز به همراه دارند .


پارس ژورنال پلتفرمی مهندسی‌شده و تحت وب است که امکان ثبت آسان اطلاعات معاملات را فراهم می‌کند.

برخی از خدمات و امکانات ما
ژورنال معاملات بازارهای مالی پارس ژورنال ابزارهای متعددی را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و امکانات بسیاری دارد. فقط کافی است تصمیم بگیرید...
بیشتر مطالعه نمایید »
آنالیز معاملات شما گزارش‌های آماری با استفاده از نمودارهای بصری در داشبورد و انالیز پیشرفته هر پرتفو و بررسی هر نماد معاملاتی
بیشتر مطالعه نمایید »
درج عکس و توضیحات معامله در زمان ثبت اطلاعات معامله امکان درج 3 عکس و توضیحات میتوان درج نمود و در جزییات معامله قابل نمایش میباشد .
بیشتر مطالعه نمایید »
کسب درآمد با پارس ژورنال مربیان تایید شده که خدمات منتورینگ را ارئه می‌دهند درصدی از حق عضویت دانشجوییان خود به‌عنوان حق مشاوره دریافت می...
بیشتر مطالعه نمایید »
ژورنال معاملاتی ژورنال معاملاتی ابزاری برای نظم‌دهی و برنامه‌ریزی بهتر معاملات و خلاصه‌ای از تجارب شما از هر استراتژی می باشد.
ژورنال معاملاتی
ژورنال معاملاتی فارکس یک بایگانی جامع که نمایی از فعالیت‌های معاملاتی، احساسات فرد در زمان معاملات و همچنین استراتژی‌ها ایجاد می‌کند.
ژورنال معاملاتی فارکس
ژورنال معاملاتی بورس یکی از نیازهای معامله‌گران ایجاد سیستمی برای بایگانی سوابق معاملات در بازار سهام است که کاربردهای فراوانی دارد.
ژورنال معاملاتی بورس
ژورنال معاملاتی ارز دیجیتال این ژورنال‌ها دارای داده‌های کلیدی معاملات هستند وهمچنین انواع گوناگونی دارند ومی‌توانند آفلاین یا آنلاین باشند
ژورنال معاملاتی ارز دیجیتال


نیاز به راهنمای بیشتری دارید؟ با ما تماس بگیرید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده پردازان رویای ایرانیان می باشد .
© 2024 All rights reserved